KURUMSAL - DİYALİZ

İçeriğe git

Ana Menü

KURUMSAL


Merkezimiz KIRKLARELİ Lüleburgaz İlçesinde 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. ( S.S.K , T.C. EMEKLİ SANDIĞI , BAĞ-KUR ) Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere,3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 48+2 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon,gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi,ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

MİSYONUMUZ

Yüksek düzeyde hasta memnuniyeti sağlamak,

Taahhütlerimize tam bağlı olmak,

Hizmet kalitemizi arttırmak,

Performansımızı sürekli iyileştirmek,

Tedarikçilerimizin performansını arttırmak,

Çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak,temel kalite politikamızdır.

VİZYONUMUZ

Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyet

Hasta memnuniyeti oluşturmada kararlılık

Öncü uygulamalar

Üstün nitelikli ekip ve çağdaş altyapı.


İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön